DomoStrefa  – znacznie więcej niż biuro pośrednictwa…

Impulsem do stworzenia DomoStrefy było poszukiwanie nowej jakości w obrocie nieruchomościami, zamiana tradycyjnego zazwyczaj nie skutecznego sposobu działania na nowoczesną, otwartą na potrzeby Klienta kompleksową usługę wynajmu, sprzedaży lub poszukiwania nieruchomości.

Działamy głównie na terenie Płocka i okolic.

Od pierwszego kontaktu z naszym biurem, aż do zakończenia transakcji – podpisania aktu notarialnego, przekazania nieruchomości, prowadzimy Państwa za rękę. W Państwa imieniu przygotujemy dokumentację nieruchomości, poprowadzimy wizytację nieruchomości, oraz wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy otwarci na ludzi, indywidualnie podchodzimy do każdej transakcji oraz jesteśmy bardzo kreatywni. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zlecone zadania wykonujemy z pasją, dbając o pełną satysfakcję Klienta. Pierwsze spotkanie z nami odbywa się  w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.
Możliwość szybkiego kontaktu online poprzez fan-page lub formularz kontaktowy.

Jako nieliczni na rynku lokalnym jesteśmy w stanie przygotować kompleksowo nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, poprzez wykonanie usługi home staging – zaaranżowanie nieruchomości do sprzedaży, wynajmu , wykonując profesjonalne zdjęcia kończąc całość dobrym marketingiem i zyskowną sprzedażą.

Tworząc wizję działalności DomoStrefy jedną z kluczowych cech była innowacyjność działania. Założeniem nowoczesnego modelu pośrednictwa nieruchomości jest wprowadzenie stałej opłaty za usługę pośrednictwa oraz usługi dodatkowe, która jest ustalana na początku współpracy – dlatego płacą Państwo za konkretny produkt i działania, a nie za obietnice sprzedaży! Oferujemy usługi zwiększające zainteresowanie nieruchomością w kilku pakietach lub jako indywidualną usługę – w zależności od potrzeb klienta.

 

DLA KUPUJĄCEGO: Gwarantujemy bezpieczeństwo przy kupnie nieruchomości ponieważ każdą nieruchomości sprawdzamy pod względem prawnym. Współpracujemy z agentami ubezpieczeniowymi, bankami , doradcami kredytowymi oraz notariuszami aby zapewnić Państwu oszczędność czasu i pieniędzy. Pozwól nam znaleźć ofertę dla Ciebie!
DLA SPRZEDAJĄCEGO: Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w kontaktach z urzędami jesteśmy w stanie załatwić każdą trudną sprawę. Zajmujemy się również nieruchomościami z problemami prawnymi, po spadkowymi, komorniczymi. Dzięki współpracy z grupą inwestorów nieruchomościowych, dysponujemy szerokimi możliwościami w zajmowaniu się transakcjami wymagającymi współinwestowania.Zapraszamy do współpracy!

logo

 

DomoStrefa Biuro Nieruchomości
Sylwia Bednarska
09-400 Płock
ul. Rajmunda Rembielińskiego 8

NIP: 7743039718
Regon: 141917723
Tel.: 600 772 077
E-mail: info@domostrefa-nieruchomosci.pl

Wszystkie Prawa Zastrzeżone - 2018 DomoStrefa Biuro Nieruchomości. Projekt i wykonanie: HEDEA | Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.
Sprawdź szczegóły Zgadzam się Nie zgadzam się